آواها tag:http://zarasang.ir 2018-12-13T06:46:04+01:00 mihanblog.com آیا از پاکیزگی توالت فرنگی خود اطمینان دارید؟ 2018-11-12T23:47:04+01:00 2018-11-12T23:47:04+01:00 tag:http://zarasang.ir/post/7 آموزش یار امروزه درکمتر منزلی از سرویسهای فرنگی استفاده نمیشود. همانطور که میدانید سرویسهای سنتی (توالتهای قدیمی) میتواند اثرات بسیار حادی را در مفاصل و زانوها ایجادنماید ،بطوریکه پزشکانامروزه استفاده از سرویسهای فرنگی را به کررات توصیه میکنندامامشکل اصلی استفاده از توالتهای فرنگی تماس بدن با سطح توالت فرنگی به هنگام نشستن وایجاد جرم و آلودگی درسطوح در تماس می باشد. امروزه دستگاه رول اتوماتیک این مشکل را به طور کامل حل نموده است.به طوری که در اکثرجوامع این دستگاه جزء لاینفک سرویس فرنگی محسوب میگردد و تمام
امروزه درکمتر منزلی از سرویسهای فرنگی استفاده نمیشود. همانطور که میدانید سرویسهای سنتی (توالتهای قدیمی) میتواند اثرات بسیار حادی را در مفاصل و زانوها ایجادنماید ،بطوریکه پزشکان
امروزه استفاده از سرویسهای فرنگی را به کررات توصیه میکنندامامشکل اصلی استفاده از توالتهای فرنگی تماس بدن با سطح توالت فرنگی به هنگام نشستن وایجاد جرم و آلودگی درسطوح در تماس می باشد. امروزه دستگاه رول اتوماتیک این مشکل را به طور کامل حل نموده است.به طوری که در اکثرجوامع این دستگاه جزء لاینفک سرویس فرنگی محسوب میگردد و تمامی سرویسها مجهز به این دستگاه میباشند.

** مزایای استفاده از رول اتوماتیک توالت فرنگی

استفاده از سرویس فرنگی بدون ایجاد بیماریهای عفونی و قارچی بسیار مقرون به صرفه و بهداشتی جهت اماکن عمومی
قیمت بسیار مناسب نسبت به کارایی بالای دستگاه
سهولت کارکرد
نصب بسیار سریع و آسان و قابلیت جابجایی
کم هزینه بودن رول مصرفی
جلوگیری از ایجاد جرم و رسوبات در سطح مقطع سرویس فرنگیدر واقع بواسطه دستگاه روکش بهداشتی توالت فرنگی علاوه بر اینکه نیازی به دستمال توالت فرنگی نخواهید داشت، بهداشت ، پاکیزگی و تمیزی سرویس بهداشتی خود را نیز تضمین خواهید نمودجهت نصب ، دستگاه جایگزین درب توالت فرنگی می گردد.
آیا از پاکیزگی توالت فرنگی خود اطمینان دارید؟

سایت رسمی الپاک به نشانی
www.elpak.ir
شرایط ویژه فروش دستگاه روکش بهداشتی اتوماتیک الپاک با قیمت استثنایی
با شماره دفتر : ۴۴۴۸۱۹۰۶ (تهران) تماس حاصل فرمایید.
 
]]>
کسب و کار اینترنتی - لوکساور 2018-11-11T12:06:52+01:00 2018-11-11T12:06:52+01:00 tag:http://zarasang.ir/post/6 آموزش یار راهت رو گم کردی؟چیزی گم کردی؟یا یه حس پوچی داری؟ولی به گذشته خودت نگاه نکن و بگی چرا من ؟ بلکه به پیش رویت نگاه کن و به خودت بگو چرا من نه ؟همین الآن از خودت بپرس چرا من نه ؟کسب و کار اینترنتیهمه ما ترس هایی داریم و از خیلی چیز ها می ترسیم، آیا واقعا من موفق خواهم شد ؟ راهی که پیش رو دارم راه درستی است ؟ آیا واقعا تاثیر مثبتی در زندگی مشتریانم دارم ؟اما وقتی پای اهداف و رویاهایمان میاد وسط ترس فقط یکی از ۴ کلمه های دیگر است، نباید اجازه دهی ترس از اینکه چه اتفاقاتی ممکن است بیوفتد، تلاش های تو ر

راهت رو گم کردی؟

چیزی گم کردی؟

یا یه حس پوچی داری؟


ولی به گذشته خودت نگاه نکن و بگی چرا من ؟ بلکه به پیش رویت نگاه کن و به خودت بگو چرا من نه ؟
همین الآن از خودت بپرس چرا من نه ؟

کسب و کار اینترنتی

همه ما ترس هایی داریم و از خیلی چیز ها می ترسیم، آیا واقعا من موفق خواهم شد ؟ راهی که پیش رو دارم راه درستی است ؟ آیا واقعا تاثیر مثبتی در زندگی مشتریانم دارم ؟


اما وقتی پای اهداف و رویاهایمان میاد وسط ترس فقط یکی از ۴ کلمه های دیگر است، نباید اجازه دهی ترس از اینکه چه اتفاقاتی ممکن است بیوفتد، تلاش های تو را متوقف سازد.


زندگی کوتاه است و هر هفته فقط هفت روز را دارد و هیچ روزش نمی تواند جای روز دیگر بیاید و ما برای رشد سریع، وقت زیادی برای تجربه کردن نداریم، پس باید از راه روش هایی استفاده کنیم که موفقیت ما را در راه اندازی کسب و کار اینترنتی تضمین کند ! نگران این موضوع نباش تمام راه روش ها را در اختیارتان قرار خواهم داد .


چند دقیقه وقتت را به من بده تا بگم چرا تا الآن موفق نشده ای !

حقیقت این است که امسال هم هزاران آدم معمولی دیگر کسب و کار اینترنتی شان را راه اندازی می کنند. اما در پایان سال فقط ۲ درصد از آنها موفق می شوند. مطمئنا این افراد پس از شکست های زیاد راه صحیح را پیدا کرده اند و یا از فردی که قبلا این راه را رفته است کمک گرفته اند !

می دانی چرا موفق نمی شوی ؟ چون تمام وقتت را مشغول کارهایی می کنی که هیچ سودی برای خودت و کسب و کارت ندارد و تنها زمان و پولت را هدر میدهی

کسب و کار اینترنتی

 


شاید شما نیز هم اکنون درگیر این مشکلات هستی و نتیجه ای نمی گیری و کار مهمی را فراموش کرده ای و آن چیزی نیست جز ” اعتماد سازی ” درست است قبول می کنم شاید در دید اول بسیار ساده بنظر برسد ولی تنها کاری است که با انجام دادنش می توانی در بین رقبا بهترین باشی. در این مقاله در مورد اعتماد سازی نیز توضیح داده خواهد شد .

ولی این ها مشکلات اصلی ما نیستند مشکل مهم این است که نمی توانیم ” بازار هدف “ مناسبی انتخاب کنیم، تقریبا تنها اشتباهی است که در قدم اول باعث می شود رویای کسب و کار چند میلیونی تان محقق نشود.

 

وقتی شما بازار هدف تان را عموم افراد قرار می دهی مجبور هستی محصولاتی را بسازی و بفروشی که قیمتش بسیار ناچیز و پایین باشد چون بازار هدفت توان خرید محصول گران را ندارد. شاید شما هم بازار هدفتان را این افراد قرار داده اید و به همین دلیل نیز نتیجه ای نگرفته و نخواهی گرفت میدانید چرا ؟


 • رقیبان بیشتر : در این لولی که کار می کنی قطعا رقیبان بسیار زیادی است که شاید زودتر از تو فعالیت شان را شروع کرده اند و تبلیغات عظیمی کرده اند، پس رقابت در این لول بسیار بالا است و تو نمی توانی به آسانی در سریعترین زمان به موفقیت های بیشتری برسی اگر هم برسی چون قیمت محصول ات پایین است سود زیاد نخواهی کرد و در آخر زخماتتان بی ثمر خواهد ماند .


 • نتیجه کمتر : با پایین بودن قیمت در این لول، نمی توانی محصول و خدماتی را ارائه کنی که مخاطبین کاملا نتیجه بگیرند و علاوه بر این موضوع مخاطبین نیز علاقه زیادی به عمل کردن به موارد گفته شده نخواهند داشت چون هزینه زیادی را نپرداخته اند.


 • انتظارات بیشتر : این نوع بازار هدف، همیشه دوست دارند با کمترین هزینه کلی نتیجه بگیرند و انتظارات بسیاز زیادی از فروشنده دارند.


 • درآمد کمتر : حتی  اگر در این لول موفق به فروش شده باشی ولی بعد از مدتی متوجه خواهید شد که به آزادی مالی و درآمد دلخواهت نرسیده ای. 

پیشنهاد ما ۱۰۰ میلیون در ماه است، اما راه حل ما برای رسیدن به این درآمد در مدت زمان کم چیست ؟

کافیست برای رسیدن به این درآمد، بازار هدفت را عوض کنی! شاید ساده بنظر برسد اما مهم است به چی کسی محصولات و خدماتتان را ارائه کنی .

 کسب و کار اینترنتی

تنها کاری که باید انجام دهی این است که خدمات و فرصت های گران قیمتی بسازی و به بازار هدف ثروتمند و سرمایه دار ارائه کنی.

تصور کن قیمت محصولت ۵۰۰ هزار تومان باشد، هر ماه برای رسیدن به ۱۰۰ میلیون درآمد باید ۲۰۰ مشتری پیدا کنی که حاضر باشد محصول یا خدماتت را بخرد، مطمئنم می دانی کار آسانی نیست، اما تا کی می توانی این کار سخت را ادامه دهی ؟

مطئنا الآن که این مقاله را می خوانی، از این روش استفاده می کنی، اما الآن پیشنهادی را خواهم داد تا دیدت به کسب و کار های اینترنتی برای همیشه تغیر کند .

پیشنهاد ما این است هر سال فقط ۱۰۰ مشتری داشته باشی که در ازای محصول یا خدماتت ۳ میلیون پرداخت کند. به همین سادگی، راز موفق و گران ترین مشاور بودن همین است !


 • بدون رقیب : هنگامی که محصول گران قیمت و لوکس چند میلیونی می سازی دیکر رقبایی نخواهی داشت تا با آن ها رقابت کنی چون آنها در مردابی پر از رقیب قرار دارند، بنابر این سریعتر می توانی رشد کرده و مشتریانت را پیدا کنی ! و مهمتر از همه شما مشتریانتان را انتخاب خواهید کرد نه آنها .


 • نتیجه بیشتر : زمانی که محصول لوکس می سازید، تمام تلاشتان را برای موفقیت آنها می کنید، در نتیجه آنها نیز نتیجه بهتری خواهند گرفت چون هزینه خوبی را پرداخته کرده اند بیشتر به موارد گفته شده عمل می کنند .


 • فروش بیشتر : تصور کن از خدماتت استفاده کنند و به نتیجه برسند، شما در ذهن آنها به عنوان یک مشاور حرفه ای و کاربلد شناخته خواهی شد و در نتیجه شما را به افراد مشابه زیادی معرفی خواهند کرد که حاضرند بهای خدماتت را پرداخت کنند .


 • درآمد بیشتر : علاوه بر اینکه دیگر با مشتریان دردسر ساز کار نخواهی کرد، مطمئنا درآمدت چندین برابر خواهد شد .

 


 

مراحل راه اندازی امپراطوری آنلاین ( کسب و کار اینترنتی ) اگر این مراحل را قدم به قدم و به درستی انجام بدهی در کمتر از ۳ ماه می توانی به درآمد دلخواهت برسی

آموزش بازاریابی اینترنتی


 • قدم اول، انتخاب بازار هدف

در کسب و کار اینترنتی ما باید تمام وقتمان را صرف جذب افرادی بکنیم که توان خرید محصول ما را داشته باشند، پس باید باید شناخت کاملی نسبت به مخاطبین مان داشته باشیم.

اکثر افراد همیشه دوست دارند برای همه یک نوع خدمات بفروشند و می خواهند محصولات و خدمات شان را برای عموم بازار ارائه کنند. و این وقت تلف کردن است . اما افراد موفق و میلیونر بازاری را انتخاب می کنند که توان خرید محصولات شان را داشته باشند.

 • قدم دوم، طراحی و تولید خدمات لوکس

مهمترین بخش از کسب و کار طراحی و تولید محصولی است که واقعا همه خواهان آن باشند، باید خدمات شما به عنوان فرصت دیده شود، فرصتی که مخاطبین تان می تواند از وضعیت فعلیش به وضعیت ایده آل برسد.

تنها نکته ای که در ساخت خدمات و محصولات مهم است، این است که مشتریان تان نتیجه بگیرند! اگر نتواند نتیجه مناسب را نگیرند تقریبا شکست تان حتمیست .

تاریخ ثابت کرده است که بازاریابی روش مناسب و مداومی برای فروش نمی باشد !

در زمان قدیم که تکنیک های بازاریابی وجود نداشت، فروشندگان و افراد موفقی مانند ( David Ogilvy ) فعالیت داشتند و درآمدشان بسیار بالا بود

سوال اینجاست که روش آنها چه بود ؟

روش آن ها استفاده از علم تبلیغ نویسی بود ! آنها پیام قابل فهم و درست را در زمان مناسب برای مخاطبینان شان ارسال می کردند .

تمام روش های بازاریابی که می شناسیم در زمان قدیم وجود نداشتند اما با این حال، پدر تبلیغ نویسی دنیا ( David Ogilvy ) در آن زمان درآمد بیلیون دلاری کسب کرده بود .

هنگامی که از فروش و تبلیغات صحبت می کنیم، تنها مهارتی که می تواند شما را یاری کند تبلیغ نویسی می باشد.کسب و کار اینترنتی

شاید برایتان سوال باشد تبلیغ نویسی در چه جاهای بدرد می خورد ؟

 • می توانید در صفحه محصول موجود سایت خودتان از تبلیغ نویسی استفاده کنید
 • می توانید در طراحی پوستر و بروشور های تبلیغاتی استفاده کنید
 • حتی در بیلبورد های تبلیغاتی که گاها فرصت دومی برای ارتباط با افراد وجود ندارد


کسب و کار اینترنتی


اولین کاری که تو را در تبلیغ نویسی به موفقیت می رساند چیست ؟

کلیدی و مهمترین کار در تبلیغ نویسی، شناخت بازار مخاطب هست، یعنی باید مخاطبینی را که قرار است تبلیغ شما را ببیند بشناسید و اطلاعات کامل آن ها را جمع آوری کنید، اطلاعاتی مانند:

 • مشکلاتی که در استفاده از محصولات مشابه دارند
 • بزرگترین ترس این مخاطبین چیست ؟
 • دوست دارند به چه نتیجه ای برسند ؟
 • ماندن در این وضعیت چقدر می تواند برایش هزینه ایجاد کند ؟


ادامه مطلب در سایت منبع 

]]>
عرض و ارتفاع استاندارد درب و پنجره دوجداره 2018-09-30T09:23:42+01:00 2018-09-30T09:23:42+01:00 tag:http://zarasang.ir/post/5 آموزش یار عرض و ارتفاع استاندارد درب و پنجره دوجدارهاینکه چه عرض و ارتفاعی برای درب و پنجره دوجداره مناسب است، سوال بیشتر مشتریان گرامی است؟ عرض و ارتفاع مناسب پنجره را براساس دو مورد استاندارد فنی یراق آلات و موقعیت مکانی محل نصب بررسی می کنیم.عرض و ارتفاع استاندارد درب و پنجره دوجدارهدرب دوجداره باید چه عرض و ارتفاعی داشته باشد:در پنجره های دوجداره کشویی در نظر بگیرید  که عرض پنجره باید حداقل یک سوم ارتفاع باشد که لنگه بازشو پنجره کشویی به اصطلاح کله نکند و از روی ریل کشویی خارج نشود.قیمت پنجره دوج عرض و ارتفاع استاندارد درب و پنجره دوجداره

اینکه چه عرض و ارتفاعی برای درب و پنجره دوجداره مناسب است، سوال بیشتر مشتریان گرامی است؟ عرض و ارتفاع مناسب پنجره را براساس دو مورد استاندارد فنی یراق آلات و موقعیت مکانی محل نصب بررسی می کنیم.

عرض و ارتفاع استاندارد درب و پنجره دوجداره

عرض و ارتفاع استاندارد درب و پنجره دوجداره

درب دوجداره باید چه عرض و ارتفاعی داشته باشد:

در پنجره های دوجداره کشویی در نظر بگیرید  که عرض پنجره باید حداقل یک سوم ارتفاع باشد که لنگه بازشو پنجره کشویی به اصطلاح کله نکند و از روی ریل کشویی خارج نشود.

قیمت پنجره دوجداره

برای استعلام قیمت پنجره دوجداره بهتر است ابتدا عرض و ارتفاع حدودی پنجره ها را اندازه گیری کرده و در اختیار کارشناسان فروش درب و پنجره دوجداره قرار دهید. کارشناسان فروش با توجه به ابعاد نقشه آنها را در نرم افزار درب و پنجره Upvc خواهند کشید و پیش فاکتور برای شما تهیه می کنند.

فاکتور قیمت پنجره دوجداره شامل متراژ پروفیل مصرفی، مترمربع شیشه دوجداره، تعداد دست یراق آلات و هزینه نصب می باشد. توجه کنید که تعداد بازشو از تاثیرگذارترین موارد بر روی قیمت پنجره دوجداره است.

 

 

 

]]>
۵ کاری که در سفر به تایلند باید انجام بدهید 2018-09-17T10:02:53+01:00 2018-09-17T10:02:53+01:00 tag:http://zarasang.ir/post/3 آموزش یار ۵ کاری که در سفر به تایلند باید انجام بدهید۵ کاری که در سفر به تایلند باید انجام بدهیدبدون شک تایلند به عنوان برترین مقصد گردشگری در جنوب شرقی آسیا شناخته می‌شود و هرساله هزاران گردشگر از اقصی نقاط جهان از این کشور زیبا بازدید می‌کنند. معابد خیره کننده، سواحل نیلگون و معماری زیبا در شهرهای این کشور به‌ویژه در بانکوک قرار گرفته است که در طی سفر به تایلند خاطرات به‌یادماندنی و هیجان‌انگیز در انتضارتان خواهد بود. در کنار این همه زیبایی، مهان‌نوازی مردم تایلند در دنیا شناخته شده است و زمانی که شما ا

۵ کاری که در سفر به تایلند باید انجام بدهید

بدون شک تایلند به عنوان برترین مقصد گردشگری در جنوب شرقی آسیا شناخته می‌شود و هرساله هزاران گردشگر از اقصی نقاط جهان از این کشور زیبا بازدید می‌کنند. معابد خیره کننده، سواحل نیلگون و معماری زیبا در شهرهای این کشور به‌ویژه در بانکوک قرار گرفته است که در طی سفر به تایلند خاطرات به‌یادماندنی و هیجان‌انگیز در انتضارتان خواهد بود. در کنار این همه زیبایی، مهان‌نوازی مردم تایلند در دنیا شناخته شده است و زمانی که شما از هواپیما پیاده می‌شوید این خون‌گرمی و رفتار دوستانه‌ی آن‌ها احساس می‌کنید. بسیاری از گردشگران به ایت کشور لقب “سرزمین لبخند” را داده‌اند. در این مقاله از سالیان سفر قصد داریم ۵ کاری که در سفر به تایلند باید انجام بدهید را بررسی می‌کنیم.
 • گراند پالاس

نکات سفر به تایلند
نکات سفر به تایلند

گراند پلاس از جمله مشهورترین جاذبه‌ی گردشگری تور بانکوک به‌شمار می‌آید و در قیل این شهر قرار گرفته است. این قصر مجلل تاریخ غنی را در دل خود جای داده و برای حدود ۱۵۰ خانه‌ی پادشاه سلطنتی این کشور بوده است. در سال ۱۷۸۲ این قصر مجلل ساخته شده است و بهترین نماد برای معرفی معماری این کشور به‌حساب می‌آید و برخی از مراسم رسمی در آن برگذار می‌شود. یکی از ویژگی‌های بارز این قصر نحوه‌ی پوشش بازدید کنندگان است و خانم‌ها از پوشیدن دامن کوتاه، لباس تنگ و شلوار چسبان و همچنین آقایان از پیراهن آستین کوتاه و یا شلوارک منع شده‌اند.

 • ماساژ تایلندی

نکات سفر به تایلند
نکات سفر به تایلند

بدون شک ماساژ تایلندی جذابیت تور تایلند را دوچندان کرده است. این مساژ بی‌نظیر است و در هیچ‌جایی در دنیا نمی‌توانید مانند آن را تجربه کنید. این ماساژ از هنرهای شفا دهنده سنتی کشور تایلند می‌باشد و به طب سنتی گیاهی و مدیتیشن روحی اشاره کرد. ماساژ تایلندی بیش از هزاران سال است در فرآیند تکاملی دائمی می‌باشد و این عجیب نیست چون تفاوت‌های بسیار زیاد دقیق و تخصصی بین سبک‌های ماساژ استفاده بین مناطق شمالی و جنوبی تایلند وجود دارد. این ماساژ تاثیر بسیار خوبی را بروی سیستم گردش خون، سلامتی پوست و همچنین سلامتی عضلات دارد.

 • بازارهای شناور

نکات سفر به تایلند
نکات سفر به تایلند

در تایلند بازارهای شناور مختلفی قرار گرفته است که افراد از قایق برای خرید از مغازه‌ها و گشت و گذار در مغازه‌ها استفاده می‌کنند. زمانی که شما در بازار هستید می‌توانید نحوه‌ی خرید افراد را در هزاران سال قبل تا کنون مقایسه کنید، تمامی این‌ها فرصت ایده‌آل برای عکاسان فراهم کرده است تا عکس‌های به‌یادماندنی را در دوربین خود ثبت کنند. یکی از مشهورترین بازرهای تایلند در شهر پوکت و بانکوک قرار گرفته است و هیجان تور پوکت و بانکوک را دوچندان کرده است.

 • منطقه Koh phi phi

نکات سفر به تایلند
نکات سفر به تایلند

منطقه‌ی Koh phi phi از جمله مناطق زیبا و شگفت انگیز در تایلند می‌باشد و بازدید کنندگان را خیره‌ی طبیعت زیبا و منحصر به‌فرد آن می‌کند. بسیاری از لوکیشن‌های فیلم جیمزباند و همچنین فیلم ساحل ساخته‌ی لئوناردو دی‌کاپریو در این Koh phi phi فیلم‌برداری شده است. این منطقه در ایالت Krabi قرار گرفته است و توصیه می‌شود که در طی سفر به این منطقه از خلیج مایا و کوه فی فی له بازدید کنید. این خلیج دارای آب بسیار شفاف همانند کریستال دارد و شن‌های پودری سفید رنگ آن در کنار گیاهان استوایی، یک کارت پستال خیالی را ایجاد کرده است. شکل Koh phi phi کمی عجیب است و از بالا شبیه حرف H انگلیسی می‌باشد.

 • غذاهای تایلندی

نکات سفر به تایلند
نکات سفر به تایلند

غذاهای تایلندی همانند بسیاری از غذاهای شرق آسیا متفاوت هستند و در آن از سبزیجات مختلف و گوشت ماهی و مرغ استفاده می‌شود. یکی از ویژگی‌های بارز غذاهای تایلندی این است که در خیابان‌ها شهر می‌تونید به عنوان غذای خیابانی آن را خریداری کنید. در بسیاری از غذاهای تایلند از ادویه‌های مختلف که طعم شیرین و تند دارد استفاده می‌شود. از جمله غذاهای مشهور تایلندی می‌توان به تام یام گونگ، سام تام، تام خا گای و گائنگ دائنگ اشاره کرده که علاوه بر تایلند در بسیاری از رستوران‌های بین‌المللی دنیا نیز یافت می‌شوند.

]]>
پرسش مهر 97 رئیس جمهور  ,بهترین پاسخ به پرسش مهر 98-1397 نوزدهم 2018-08-31T16:04:01+01:00 2018-08-31T16:04:01+01:00 tag:http://zarasang.ir/post/2 آموزش یار پرسش مهر 97پرسش مهر 97 رئیس جمهور یکی از پر طرفدار ترین فراخوان ها و بخشنامه هایی است که در طول سال تحصیلی به دانش آموزان و فرهنگیان محترم ابلاغ می گردد.این فراخوان در واقع بیشتر از اینکه جنبه تحقیقاتی و ترغیب میل به پژوهشگری داشته باشد به نوع نگاه فرهنگیان به مشکلات جامعه می پردازد.مقاله پرسش مهر97معمولا هر ساله در رابطه با پرسش مهر از طرف معلمین و دانش آموزان مقالات پژوهشی ارسال می شود و نوع نگاه آنها به مسئله اجتماعی پرسش مهر بیان می گردد. مجموعه مقالات پرسش مهر 97 نیز از این امر مستثنی نبوده پرسش مهر 97

پرسش مهر 97 رئیس جمهور یکی از پر طرفدار ترین فراخوان ها و بخشنامه هایی است که در طول سال تحصیلی به دانش آموزان و فرهنگیان محترم ابلاغ می گردد.این فراخوان در واقع بیشتر از اینکه جنبه تحقیقاتی و ترغیب میل به پژوهشگری داشته باشد به نوع نگاه فرهنگیان به مشکلات جامعه می پردازد.

مقاله پرسش مهر97

معمولا هر ساله در رابطه با پرسش مهر از طرف معلمین و دانش آموزان مقالات پژوهشی ارسال می شود و نوع نگاه آنها به مسئله اجتماعی پرسش مهر بیان می گردد. مجموعه مقالات پرسش مهر 97 نیز از این امر مستثنی نبوده و مطمئنا طرفداران خاص خود را دارد.علاقه مندان به مسئله پرسش مهر 97 سعی بر این دارند که موضوع را به صورت دقیق و کامل بشکافند و در این رابطه به تحقیق و تفحص بپردازند.

پرسش مهر 97 رئیس جمهور  ,بهترین پاسخ به پرسش مهر 98-1397 نوزدهم

پرسش مهر 98-97

در سال تحصیلی 98-97 نیز همانند سالهای گذشته و بلکه خیلی هم بیشتر علاقه مندان به نگارش و تهیه وبلاگ پرسش مهر دست به کار شدند. پرسش مهر 98-97 با اینکه هنوز منتشر نشده است ، اما با این حال می توان حدس زد که راجع به چیست؟

مسائل و چالش های مورد نظر در رابطه با ارائه پیرامون پرسش مهر 98-97 احتمالا روی مشکلات اقتصادی متمرکز شود. البته یک حالت دیگر هم وجود دارد که رئیس جمهور محترم بخواهد در رابطه با خروج از برجام ایالات متحده صحبت نماید.

آنچه پر مسلم است این است که : موضوع پرسش مهر 98-97 هر چه که باشد می بایست دانش آموزان و فرهنگیان محترم به آن پاسخ داده و راهکار های خود را در این رابطه بیان نماییم.

پاسخ پرسش مهر 97-98

پاسخ پرسش مهر 97-98 توسط دانش آموزان و فرهنگیان محترم پاسخ داده می شود و دانش آموزان و سایر فرهنگیان در این رابطه کلیه تجارب و نقطه نظرات خود را بیان می کنند. در نهایت به نقطه نظرات و تجارب ارزنده جوایز نفیسی اهدا می گردد.

پرسش مهر 97 رئیس جمهور  ,بهترین پاسخ به پرسش مهر 98-1397 نوزدهم

پرسش مهر 19

پرسش مهر رئیس جمهور معمولا شماره گزاری می گردد. به عنوان مثال پرسش مهر 19 به مقالات پرسش مهری گفته می شود که در سال تحصیلی 97-98 از طرف ریاست جمهوری بیان می گردد. پرسش مهر نوزدهم نمونه کاملی از مقالاتی است که در طول سال تحصیلی اخیر به عنوان پاسخ به چالش ها و مشکلات امروز جامعه از سمت دانش آموزان و فرهنگیان ارائه می شود.

پرسش مهر نوزدهم

امسال مقوله پرسش مهر نوزدهم رئیس جمهور مسئله بسیار مهمی است. می توان به این نکته اشاره نمود که پرسش مهر نوزدهم یکی از مهمترین پرسش هایی است که در طول سال های اخیر از طرف رئیس جمهور محترم مطرح شده است. دانش آموزان عزیز و فرهنگیان محترم با پاسخ به پرسش مهر نوزدهم علاوه بر اینکه در این مسابقه و فراخوان شرکت می کنند می توانند به بهترین شکل ممکن در کمک رسانیدن به دولت و ملت در راستای حل مشکلات جامعه یاری رسانند.

بهترین جواب به پرسش مهر رئیس جمهور

بهترین جواب به پرسش مهر رئیس جمهور می تواند در سال تحصیلی اخیر مشکل گشای خیلی از مسائل و مشکلات ما باشد. با ارائه بهترین جواب به پرسش مهر رئیس جمهور دانش آموزان و فرهنگیان محترم می توانند کمک شایانی به حل مشکلات جامعه نمایند. در واقع جواب به پرسش مهر رئیس جمهور نوعی مشارکت مردمی در حل مشکلات و سختی های موجود در جامعه است.

نتیجه گیری

آنچه در رابطه با پرسش مهر 97 رئیس جمهور خدمت شما عزیزان مطرح گردید در واقع شمایی از مسائل جامعه و چگونگی طرز برخورد با آنها بود. در رابطه با پرسش مهر 97 رئیس جمهور ذکر این نکته بسیار حائز اهمیت است که مشکلات جامعه تنها با تحقیق و تفحص برطرف نمی شود و نیاز به راهکار های اجرایی دارد اما به هر حال این سهمی است که از طرف فرهنگیان و دانش آموزان محترم انجام می گردد. امید است که مقالات پژوهشی پرسش مهر 97 بتواند قابلیت و ضمانت اجرایی داشته باشد.

بانک فایل پژوهشی معلمان

]]>
تعاریف و مفاهیم رفتارهای اخلاقی 2018-08-22T19:47:03+01:00 2018-08-22T19:47:03+01:00 tag:http://zarasang.ir/post/1 آموزش یار اخلاق از نظر لغوی جمع خَلق یا خُلق است كه در قرآن هم آمده است. واژه خُلق چنان كه لغت‌نامه‌ها آورده‌اند، عبارت است از: عادت، رویه، سجیه و امثال آن. وقتی می‌گوئیم: «خُلق من است»؛ یعنی عادت كرده‌ام، روش من این است (كلهر،1383). ریشه‌ی واژه‌ی اخلاق نشأت گرفته از واژه یونانی ethicos به معنی اقتدار رسوم و سنت است[1] . برای اخلاق دو كاربرد متمایز وجود دارد. گاهی اخلاق به معنای خلق و خوی، رفتار عادت شده مزاج به كار می‌رود، لیكن معنای دیگر این واژه‌ها دانشی است كه از حسن و قبح و خوبی و بدی رفتار اخلاق از نظر لغوی جمع خَلق یا خُلق است كه در قرآن هم آمده است. واژه خُلق چنان كه لغت‌نامه‌ها آورده‌اند، عبارت است از: عادت، رویه، سجیه و امثال آن. وقتی می‌گوئیم: «خُلق من است»؛ یعنی عادت كرده‌ام، روش من این است (كلهر،1383). ریشه‌ی واژه‌ی اخلاق نشأت گرفته از واژه یونانی ethicos به معنی اقتدار رسوم و سنت است[1] .

برای اخلاق دو كاربرد متمایز وجود دارد. گاهی اخلاق به معنای خلق و خوی، رفتار عادت شده مزاج به كار می‌رود، لیكن معنای دیگر این واژه‌ها دانشی است كه از حسن و قبح و خوبی و بدی رفتار صحبت می‌كند (الوانی و رحمتی،1386). برخی، اخلاق را به مجموعه‌ای از فرآیندهای عینی معنوی كه دخالت تام در رشد خود واقعی دارد و فرآیندی كه طی آن در كاركرد واحدهای صفاتی یا ارگانیسم معنوی تعادل ایجاد می‌شود تعریف كرده‌اند كه اولی همان «اخلاق علمی» بوده و به معنای علم عمل به اخلاقیات و تهذیب نفس است و دومی نیز همان «اخلاق نظری» است كه به علم تشخیص خوب و بد مشهور است (فقیهی و رضایی‌منش، 1385). اخلاق سازمانی نیز به عنوان یكی مفهوم علمی در غرب از نیمه ی دوم قرن بیستم ظهور نموده است (اسونسون و وود2003). اصول اخلاقی نیز راجع به چگونگی بودن افراد و این كه در سازمان متبوع خود چطور رفتار كنند، مطرح می‌شوند و به بررسی گرایش‌های خوب و منصفانه در رفتارها و سلوك انسانی می‌پردازد[2]. به طور كلی واژه اخلاق با استانداردهای مربوط به درست و غلط بودن رفتارها سر و كار دارد[3]. اخلاقیات ارتباط نزدیك و تنگاتنگی با ارزش‌ها دارند و به‌عنوان ابزاری نگرسته می‌شوند كه ارزش‌ها را به عمل تبدیل می‌كنند. اخلاق می‌تواند به معنای رعایت اصول معنوی و ارزش‌هایی كه بر رفتار شخص یا گروه حاكم است تعبیر شده و بیان می‌دارد كه درست چیست و نادرست كدام است (دفت، 1388).   برای خلاق نیز می‌توان تعاریف ارائه شده در جدول را در نظر گرفت.(رضایی کلیدبری وهمکاران،1390،219)

 

 

(جدول 2-2،تعاریف اخلاق)

تعاریف اخلاق

اخلاقیات، تلاشی نظام‌یافته برای دریافت تجربه‌ی اخلاقی و معنوی جامعه و افراد، از طریق تعیین مقرراتی است كه باید برای اداره رفتار انسانی، مورد استفاده گیرد و شامل آن دسته از ارزش‌های درستی است كه سبب سعادت در زندگی می‌گردند.

                                       (مقیمی، 1387)

قوانین و اصولی كه رفتارهای صحیح و غلط را تعریف می‌كند.                     (رحمدل، 1386)

مجموعه‌ای از اصول و اغلب به عنوان منشوری كه برای راهنمایی و هدایت استفاده می‌شود.

(وهابی، 1385)

اخلاق مجموعه رفتارهایی است كه اكثر مردم آن را قبول دارند.                       (آرمسترانگ، 1384)

اخلاق به عنوان مجموعه‌ای از اصول راهنما در درون سازمان‌ها شناخته می‌شود كه هدایت‌كننده رفتار افراد و تصمیم‌گیری هستند.                                                      (پسران قادر، 1382)

اخلاقیات به عنوان سیستمی از ارزش‌ها و بایدها و نبایدها تعریف می‌شود كه براساس آن نیك و بدهای سازمان مشخص و عمل بد از خود متمایز می‌شود.                            (سلطانی، 1382)

موضوعاتی هم چون انصاف، تصمیم‌گیری در خصوص درست یانادرست بودن امری، مشخص نمودن عملیات و مقرراتی كه رفتار مسئولانه بین افراد گروه ها را تائید می‌كند[4].

 

فعالیت بررسی استانداردهای معنوی و وجدانی یك فرد با یك جامعه و پرسش در خصوص این كه این استانداردها چگونه در زندگی ما به كار برده می‌شوند را اخلاقیات گویند[5].

 1-Svensson and Wood, 2003

[2] - Kunsch, 2009

[3] - Fisher avd Bonn, 2007

[4] - Orme and Ashton, 2003

[5] - Svensson and Wood, 2003

]]>